pühapäev, 20. november 2016

Elena Olinevichi koolitused Tallinnas

Eestis oli külas Minskist pärit ELENA OLINEVICH. Elena OLINEVICH on tõeline paberi- ja värvikuninganna. Tema käe alt väljuvad mitmekihilised kaardid, võlualbumid peidetud detailidega ja keeruliste paberikonstruktsioonidega - maagilised leheküljed, kus iga element mängib oma rolli. See ongi põhjuseks, miks mitmed disainipaberi ja kaunistuste tootjad nagu Maja Design (Rootsi), Graphic 45 (USA), Prima Marketing (USA) on valinud Elena oma disainitiimidesse. Elena kasutab paljudes oma töödes värve ja suudab erinevate tehnikate abil teha igast tööst tõelise kunstiteose. Antud postituse sisu on pärit scrapbooker.ee kodulehelt.

Talvised kaardid-tagid. 
Lõime lumist meeleolu jõulukaartidesse-tagidesse. Tagi on suurepärane kingikaunistus või osaks kingitusest. 

Koolituse käigus tegime 2 talveelemendi effektiga tagi. Komponeerisime kaardid koos väljalõigatud elementidega ning kõige lõpuks panime tagid särama.
Talvine album. 
Sellel koolitusel tegime albumile sooja hubase atmosfääri. Nii valmis tekstiilelementidega hingestatud talvine album. Õppisime tegema paberidekoori. Panime kokku mitmeid paberikihte, õpime, kuidas albumit detailidega mitte üle koormata. Kasutasime Maja Designi uut jõulukollektsiooni I WISH (piltidel on näidisalbum varasemast kollektsioonist).

Veel meisterdati mitmekihilisi kaarte, kus eesmärgiks oli talviste meeleolude loomine.

Tutvust tehti ka gelatos kriitidega ning flower softi (lillesammal) ning läbipaistavate värvidega.

Kommentaare ei ole: