laupäev, 30. aprill 2016

Isetegija aastaprojekt 2016 - aprill

Isetegija.net
Teeme koos: VÄRVISPEKTER 2016
Aprilli kuu märksõna: roheline nagu esimesed hiirekõrvad


Roheline tähendab minu jaoks KEVADET.
Kõigepealt otsisin pikka aega endale kevadist rohelist tooni linast kangast. Kui lõpuks leidsin selle õige tooni, siis oli juba lihtsam. Kanga tooni järgi valisin pitsi ja satsi tarvis vahva pehme pitsilise kanga. Sats sai kroogitud ning pits peale õmmeldud ühe õhtuga. Väga lõbus, sest köök on nüüd kevadeks valmis.

Tegin pabernöörist ja pärlitest kaunistused, mida saab kõikjal kasutada kaunistustena, laual või aknakardinatel lisanditena.Istutasin potti kevadised lilled, meisterdasin decupage tehnikas kevadise võileiva aluse.
Kevadises, vaid pisikeste muudatustega tehtud köögis, on nüüd palju lõbusam võikusid nautida.
Võileibade alus. Ühelt poolt on tasapinnaks puit. Seal peal ma lõikan ja tegutsen. Teisel pool on kevadine decoupage tehnikas pilt, mida naudin, sest see on lihtsalt nii rõõmus ja kevadine.
Lillede ja linnumajadega salvrätiku ostsin Rocca Al Mare Kunsti & Hobi galeriist. Lakina kasutasin Art Potch matti lakk-liimi, mille ostsin samast poest. Ning sealt ostsin ka võileiva aluse, mille siis ühelt poolt akrüülidega ära toonisin - rohekaks sinakaks ja teine pool jäi puidune.

Kommentaare ei ole: