laupäev, 30. jaanuar 2016

Isetegija aastaprojekt 2016 - jaanuar: südamed

Terve pikk igavik on olnud, kus ma ei ole midagi oma blogisse postitanud. Ega see muidugi ei tähenda, et ma midagi vahepealse aasta midagi teinud ei oleks, olen ikka. Nüüd alustan uut aastat küll entusiasmiga, sest näpud soovivad kogu aeg midagigi uut meisterdada. Uuel aastal siis uue hooga!

Mu rõõm oli suur, kui nägin, et taaskord on saanud teoks isetegija.net kaudu igakuine projekt: Värvispekter 2016. Nüüd saan hakata käsitööd tegema sihiga ja nuputama, mis võiks olla igal kuul uus ese, mille üle rõõmu saan tunda. Ja vahva on, et värv on ette antud, see teeb selle teema põnevamaks.

Lavendli lõhnapadjakesed
Isetegija.net
Teeme koos: AASTAPROJEKT 2016

Märksõna: valge kui lumi

Mõtteid, et midagi valget teha, on palju. Aga lõpuks jäin ikka selle juurde, et teen midagi lihtsat ja kaunist, pitsilist ja naiselikku. Olen lõpptulemusega väga rahul, kuna kõik südamed on erinevad ja õhkõrna välimusega.

Pildil on ka valge korv, mis sai punutud ajalehest, endale väga meeldib. On lihtne ja armas.


Lavendlisüdamed aga on lisaks ilule veel ka väga vajalikud, neid saab riputada kõikjale, on meeldiva lõhna, ja kauni välimusega. Lavendel on rahu tekitav, kasulik pesukapis, kuna hoiab eemale koid ning annab pesule meeldiva lõhna.

Neid südameid oli tõesti lust teha!

Kommentaare ei ole: